Bluestacks Kasma Sorunu 2020

 Bluestacks Kasma Sorunu 2020
Okunuyor Bluestacks Kasma Sorunu 2020

Bu yazımızda Bluestacks Kasma Sorunu yaşayanlar için 2020 güncel çözüm yöntemlerini anlatacağız. Sizlerde bu programı kurduktan sonra kasma sorunları yaşıyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bluestacks programı sayesinde bilgisayar üzerinden Android uygulamalarını ve oyunlarını Google Play Store üzerinden indirerek çalıştırabiliyoruz. Aşağıda yazacağımız yöntemleri uygularsanız Bluestacks programında hızlanma olduğunu göreceksinizdir.

Bluestacks Kasma Sorunu 2020

Bluestacks Kasma Sorunu 2020

Sizlerde Bluestacks programı üzerinden PUBG Mobile, Asphalt 9 gibi oyunları oynarken kasma problemleri yaşıyorsanız Bluestacks’i hızlandırmak için söyleyeceğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Güçlendirin

Bilgisayar üzerinden oyun oynamak istiyorsanız güçlü bir bilgisayarınızın olması gerekiyor. Bilgisayarınızın donanım parçalarını güncelleyerek yada daha güçlü bir bilgisayar alarak BlueStacks programından kasma sorunu yaşamadan oyun oynayabilirsiniz.

Antivirüs Programını Kapatın

Bilgisayarınıza virüsten korunmak için kurduğunuz antivirüs programları uygulamaların çalışma hızını yavaşlatabilir. Kurduğunuz antivürüs programları sürekli arka planda çalıştığı için bilgisayarınızın hızını düşürüyor. Durum böyle olunca da BlueStacks programı da daha yavaş çalışmış oluyor. BlueStacks programını çalıştırmadan önce bilgisayarınızda ki antivürüs programını kapatın.

İlginizi çekebilir: Bilgisayarın Sıcaklığını Ölçme Programı – En İyi 5 Program

Güç Planınızı Ayarlayın

Bilgisayarınızda güç seçenekleri ayarlarından yüksek performansı seçin. Bu sayede Bluestacks programından oyun oynarken daha az kasma sorunu yaşarsınız.

Hyper-V ve Hipervizörleri Kapatın

Bluestacks programını Hyper-V ve Hipervizörler açıkken çalıştırırsanız problemler çıkabilir. Bu problemlerin sonucunda performans düşüklüğü meydana gelir. Bu problemleri yaşamamak için Hyper-V ve Hipervizörleri kapatın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın