Cristiano Ronaldo Corona Virüsü Sebebiyle Karantinada

 Cristiano Ronaldo Corona Virüsü Sebebiyle Karantinada
Okunuyor Cristiano Ronaldo Corona Virüsü Sebebiyle Karantinada

İtalya’nın en büyük futbol kulüplerinden biri Juventus’un defans oyuncusu Daniele Rugani‘nin Corona virüsü kaptığı yapılan test sonucu tespit edildi. Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo karantina altına alındığı öğrenildi. Cristiano Ronaldo corona virüsü sebebiyle karantinada.

Son zamanlarda büyük sorun olan Corona virüsü. Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştı çok sürelerde yüzlerce ülkeye yayılan corona virüs, şimdiye kadar 127 bin 749 kişiye bulaştı bile. 68 bin 307 kişi enfeksiyondan kurtulurken ne yazık ki 4.717 kişi corona virüsü sebebiyle hayatını kaybetti. On binlerce kişinin tedavi altında olduğu bilinirken virüs, geçtiğimiz günlerde Fahrettin Koca tarafından Türkiye’de de görüldüğünü söyledi.

Cristiano Ronaldo Corona Virüsü

Cristiano Ronaldo Corona Virüsü Sebebiyle Karantinada Juventus’un en önemli oyuncusu olan Cristiano Ronaldo. İnter maçının hemen sonra felç geçiren annesini ziyaret etmek üzere ülkesine gitmişti. İtalya ve Portekiz basınlarında yer verilen haberlere göre Cristiano Ronaldo, Portekiz’den İtalya’ya geri dönmeyecek ve evinde kalacak. Cristiano Ronaldo, yetkililerin verdiği uyarılar doğrultusunda kendisini karantinaya almış durumda.

Takım arkadaşı Daniele Rugani‘nin Corona virüsü testinin pozitif çıkması üzerine takımdaki tüm teknik heyet, ve futbolcuların Corona virüsü sebebiyle risk altında olduğu görüyoruz. Takım içindeki diğer oyuncularda ise şu an için herhangi bir Corona virüsü belirtisi vakası görülmüş değil.

Juventus’un dünya yıldızı Cristiano Ronaldo‘nun Corona virüsü kapıp kapmadığı şu an için net bir şekilde bilmiyoruz. Cristiano’nun İtalya’ya ne zaman döneceği konusu da belirsizliğini hala koruyor. Cristiano Ronaldo, sevenlerine ve medyaya henüz konuyla ilgili açıklama yapmış değil. Daniele Rugani ise Twitter’dan açıklama yaptı. Kendisi için çok endişelenmeye gerek olmayacağını söyledi. Corona virüsüne karşı insanların kurallara ciddi bir şekilde uyması gerektiğini belirtti .Bu virüsün kişi ayırt etmediğini söyledi Rugani.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın