Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır?

 Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır?
Okunuyor Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır?

Son zamanlarda oyuncular internette Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır? diye araştırma yapmaya başladılar. Çocukluğumuzun unutulmaz oyunu olan CS .16, oyunu çok seven biri tarafından CS 1.6 tarayıcı üzerinden oynanabilir hale getirili.

Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır?

CS 1.6’nın tarayıcı versiyonu tamamen ücretsizdir. Bilgisayarınız üzerinden tarayıcınızı açarak oyunu aynı normal versiyonda oynuyormuş gibi sorun yaşamadan açabilirsiniz. Oyunun ayarları aynı gerçek oyun ile birebir aynı yapılmış durumda.

İlginizi Çekebilir: CS GO Sistem Gereksinimleri 2020 | CS GO Kaç GB ?

Tarayıcı üzerinden oynanan CS 1.6’nın şuan için sadece Kanada, Hindistan, Almanya, Asya,  ABD ve Rusya için sunucuları bulunuyor. Fakat ileriki zamanlarda diğer ülkelerden oynanması için yeni sunuculardan açılacaktır. Sizlerde tarayıcı üzerinden oynamak istiyorsanız aşağıdan nasıl oynayacağınıza bakabilirsiniz.

  • Tarayıcı üzerinden oynamak için buraya tıklayarak siteye girin.
Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır?
  • Siteye girdikten sonra karşınıza yukarıdaki gibi ekran çıkacaktır. Bu kısımda Sunucuda Eşleştir yazısına tıklayın ve istediğiniz haritayı seçiniz.
  • Harita seçiminizi yaptıktan sonra oyun size sunucu listesini gösterecektir. Siz oradaki listede istediğiniz sunucu listesine tıklayıp bağlanabilirsiniz.

CS 1.6’yı tarayıcı üzerinden oynadığınız için oyunun açılma süresi yavaş olabilir. Çünkü internet üzerinden dosyaları indirdiği için normal oyuna göre açılış hızı yavaş kalabilir. Eğer sizin kullandığınız internet hızlı ise oyuna daha hızlı giriş yapabilirsiniz.

Sizlerde yukarıda anlattığımız gibi oyunu tek başınıza yada arkadaşlarınızla birlikte oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın