En İyi Yabancı Diziler Sıralaması (2020)

 En İyi Yabancı Diziler Sıralaması (2020)
Okunuyor En İyi Yabancı Diziler Sıralaması (2020)

En iyi yabancı diziler sıralaması 2020. Hangi diziyi izlesem diye düşünüyorsanız bu yazımızda sizler için en çok izlenen ve en iyi yabancı dizileri sizler için listeledik.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

Breaking Bad 2008 (IMDb: 9.5)

Kanserden öleceğini öğrenen bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini garanti altına almak için metamfetamin üretip satmak üzere eski bir öğrencisiyle kafa kafaya verir. Bu dizi çok heyecanlı ve sürekleyici dizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Dizi 5 sezondan oluşmaktadır.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

Rick and Morty 2013 (IMDb: 9.2)

Parlak zekalı fakat alkolik bilim adamı Rick, başka dünyalara ve alternatif boyutlara çılgın kaçamaklar yaparken huysuz torunu Morty’i de zorla yanında götürür. Animasyon dizisi olan Rick and Morty eğlenceli ve sürükleyici yapısıyla en iyi diziler arasında yer alıyor. Dizi 4 sezondan oluşmaktadır.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

Stranger Things 2016 (IMDb: 8.8)

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Netflix’deki en iyi dizileden biri bu diziyi mutlaka izlemelisiniz. Dizi 3 sezondan oluşmaktadır.

Black Mirror 2011 (IMDb: 8.8)

Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor. Bu diziyi izlerken kendinizi geleceğin içinde hissedeceksiniz. Dizi 5 sezondan oluşmaktadır.

Dark 2017 (IMDb: 8.7)

Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur. Bu dizi izlediğim en iyi dizilerden biri izlemenizi öneriyorum. Dizi 2 sezondan oluşmaktadır.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

La Casa De Papel 2017 (IMDb: 8.6)

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Suç temalı dizi olan La Casa De Papel izlediğim en iyi diziler arasında yer alıyor. Dizi 3 sezondan oluşmaktadır.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

How I Met Your Mother 2005 (IMDb: 8.3)

Ted çocuklarına yıllar önce anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken, Ted’in ruh ikizi için destansı arayışı geriye dönüşlerle gösteriliyor. Dizi 3 sezondan oluşmaktadır.

En İyi Yabancı Diziler Sıralaması

Bodyguard 2018 (IMDb: 8.2)

Bir terör saldırısının engellenmesine yardımcı olan savaş gazisi, katıldığı savaşın en önemli destekçilerinden biri olan politikacıyı koruma görevine atanır. İngiliz yapımı olan dizi politikanın nasıl işlendiği hakkında bilgi veriyor. Bu dizi sayesinde politikacıları daha yakından tanıyabilirsiniz. Dizi 1 sezondan oluşmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın