Facebook Gaming Nedir? Özellikleri Neler?

 Facebook Gaming Nedir? Özellikleri Neler?
Okunuyor Facebook Gaming Nedir? Özellikleri Neler?

Facebook gaming nedir? özellikleri neler? Dünyanın en iyi sosyal medya platformlarından olan Facebook, oyunseverler için önemli gelişmeler açıkladı.

Kısa bir süre önce oyuncular için açılan Facebook Gaming kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Facebook tarafından yapılan açıklamalara göre çok beğenilen uygulama akıllı telefonlar içinde çıkış yapacak. Facebook Gaming nedir? sorusunun cevabını bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Facebook Gaming Nedir?

Facebook Gaming Nedir?

Facebook Gaming uygulaması Facebook‘un geliştiriciliğini yaptığı ve oyunseverlerin oyun oynayan yayıncıları canlı olarak izledikleri platform. Ayrıca bazı oyunları uygulama üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Facebook, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarla Facebook Gaming uygulamasını akıllı telefonlar için çıkaracaklarını duyurdu. Açıklamalardan sonra uygulama Android telefonlar için Google Play Store‘da yayınlandı. İOS telefon kullanıcıları için uygulamanın yakın zamanda çıkarılacağı söylendi.

Facebook Gaming Özellikleri Neler?

Akıllı telefonlar için indirmeye sunulan Facebook Gaming iddialı özellikleriyle oyuncuların dikkatini çekmiş durumda. Oyun oynayan yayıncıları izlemek için çıkan uygulama aynı zamanda oyuncuların uygulama üzerinden oyun oynama özelliği de sağlıyor. Uygulama Twitch‘e rakip olabilmek için çıkarılmıştı.

Uygulamayı kullanan oyuncular aynı zamanda uygulama içindeki gruplara katılabilir ve sohbet edebilirler. Oyuncular uygulamada yer alan özellik sayesinde oynadıkları oyunu canlı olarak platformda yayın yapabilirler.

Facebook Gaming Nasıl İndirilir?

Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalardan sonra akıllı telefonlar için bedava olarak indirmeye sunulan Facebook Gaming, Google Play Store‘da ücretsiz olarak yayınlanmış durumda. Uygulamayı Android cihazlarına indirmek için buraya tıklayın.

Uygulama henüz Apple Store‘da indirmeye açılmış değil ama Facebook yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre çok kısa sürede yayınlanacakmış.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın