GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Bu ay Duyurulabilir

 GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Bu ay Duyurulabilir
Okunuyor GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Bu ay Duyurulabilir

Geçtiğmiz senelerde Rockstar Games’le ilgili çok önemli iddiaların ortaya çıktığı “4Chan” platformunda GTA 6 için yeni bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım GTA 6 ile ilgili kesin bir tarih veriyor oluşu, oyunun çıkmasını bekleyenleri baya heyecanlandırdı. Gta 6 ne zaman çıkacak?

Şimdiye kadar bizlere GTA 6 ne zaman çıkacak ile ilgili pek çok iddia ve söylentiyi paylaşmıştı. GTA 6 ile ilgili şimdiye kadar en net tarih veren bir iddiadan bahsedebileceğiz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Bu ay Duyurulabilir

Bu sızıntıyı farklı yapan şey ise paylaşılan yer. Bu sızıntı sayesinde GTA 6’nın çıkış tarihini kesin bir şekilde öğrenebiliriz. Bu iddia da neler geçiyor görelim.

Genellikle GTA oyunları hakkında farklı videolar çeken ve 3 milyon takipçisiyle çok bilinen bir kanal olan “MrBossFTW” aracılığıyla ortaya çıkarılan bu söylentinin kaynağı ise, “4Chan” adına sahip forum sitesi.

Dünyanın en popüler forumu olan bu forum sitesi, kullanıcıların neredeyse hepsinin anonim şekilde bilgi paylaştıkları bir platform. 4Chan, Rockstar Games için önemli yer tutuyor.

4Chan’in Rockstar Games için öneminin sebebi, Rockstar ile alakalı değerli olan bilgilerin bu forum sitesinden aktarılması. Rockstar Games‘in başka bir popüler oyunu olan Red Dead Redemption 2‘nin duyurulma tarihi, bu platform aracılığıyla yine ortaya atılmıştı. Şimdi aynı platformda GTA 6‘nın duyurulma tarihinin konuşuluyor olması, oyunseverlerin heyecanını arttırdı.

4Chan’da yapılan paylaşım :

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Bu ay Duyurulabilir

25 Mart tarihi geldiğinde bakalım atılan iddia doğrumu hep birlikte göreceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın