Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

 Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?
Okunuyor Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram hikayeleri nasıl indirilir? Instagram platformunda yer alan hikaye özelliği kullanıcılar tarafından beğenilmiş durumda. Bu hikaye özelliği günlük olarak milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta.

Instagram, uygulamaya hikaye özelliğini koyarak kullanıcılarını memnun etti ve üye sayısını arttırmış durumda. Herkes günlük hayatlarında yaşadıklarını hikaye olarak atıyor. Artık insanlar için story atmak vazgeçilmez bir özellik olmuş durumda.

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir

Kullanıcılar profiline hikaye atınca 24 saat sonra siliniyor. İsteyen kullanıcılar kendi hikayesini kaydedebiliyor fakat başka birinin hikayesini kaydetmek isteyenlerin ne yapması gerekiyor?

En kolay çözüm olarak aklınıza ekran görüntüsü almak gelebilir ama karşı tarafın ekran görüntüsünü alırsanız bildirim gitmiş oluyor. Daha sağlıklı hikaye indirebilmek için Android ve İOS için uygulamalar bulunuyor.

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Story Saver – Android

Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şeklide indirebilirsiniz. Story Saver, istediğiniz kişinin Instagram hikayelerini çok basit bir şekilde indirebileceğiniz ücretsiz harika bir uygulama.

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir

Uygulamaya ilk girdiğinizde Instagram hesabınızı girmelisiniz. Giriş yapıldıktan sonra ana sayfa üzerinde görünen kişileri seçip yada seçtiğiniz kişinin ismini yazarak indirme işlemine başlayabiliyorsunuz.

Repost Stories – iOS

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Repost Stories uygulaması sayesinde istediğiniz kişinin hikayelerini telefonunuza indirebilir ve isterseniz indirdiğiniz aynı hikayeyi kendi profiliniz üzerinden kolay bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

Story Saver uygulamasına benzer özellikleriyle kullanımı gayet kolay. Ayrıca uygulama üzerinden arama yaparak yada listeden seçim yaparak istediğiniz kişilerin hikayesini görüp indirebiliyorsunuz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın