Netflix En İyi Filmler

 Netflix En İyi Filmler
Okunuyor Netflix En İyi Filmler

Netflix en iyi filmler güncel (2020). Dizi ve film izleme platformu olan Netflix, son zamanlarda çok iyi dizi ve filmler çıkardığını söyleyebiliriz. Farklı tür ve ülkelerde Netflix orijinal filmleri, çok iyi işler çıkardı. Sizde Netflix’in orijinal filmleri arasından hangisini izleyeceğinize karar veremediyseniz ödül almış Netflix filmler olan listemize bakabilirsiniz.

Netflix en iyi filmler güncel (2020). IMDb puanlarına göre derlenmiş olan en iyi Netflix filmlerine bakabilirsiniz. Netflix platformunda yer alan ve birçok filmsever tarafından çok iyi notlar alan kaliteli, aksiyonlu, maceralı ve sürükleyici Netflix filmlerini listede görebilirsiniz.

Netflix En İyi Filmler:

Netflix En İyi Filmler

Black Mirror: Bandersnatch 2018 (IMDb: 7.2)

1984’te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisayar oyununa uyarlerken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan çoklu sona sahip hikaye.

Netflix En İyi Filmler

Private Life 2018 (IMDb: 7.2)

Çocuk sahibi olmaya çalışan ortalama kırklı yaşlardaki bir çiftin ellerindeki tüm seçenekler tükenmiştir. Ta ki ziyarete gelen üvey yeğenleri onlara yeni bir umut verene kadar.

Netflix En İyi Filmler

The Fundamentals of Caring 2016 (IMDb: 7.3)

Bu etkileyici olan dostluk komedisinde, engelli olan bir genç ve bakıcısı tuhaf şeyler görmek için bir yolculuğa çıkarlar, ancak sonunda umudu ve dostluğu keşfederler.

Netflix En İyi Filmler

The Ballad of Buster Scruggs 2018 (IMDb: 7.3)

Coen kardeşlerin imzasını taşıyan, absürtten etkileyiciye kadar farklı türlerdeki bu öyküler Vahşi Batı’daki kanun kaçaklarının ve yerleşimcilerin maceralarını bizlere anlatıyor.

Netflix En İyi Filmler

Shirkers 2018 (IMDb: 7.4)

1992’de Sandi Tan ve arkadaşları Singapur sokaklarında ilginç bir film çeker. Fakat görüntülerin ortadan kaybolmasının ardından Sandi, sorularına yanıt bulmaya çalışır.

Beasts of No Nation 2015 (IMDb: 7.7)

Ailesi iç savaş yüzünden paramparça olan Batı Afrikalı bir çocuk, paralı askerler birliğine katılmak zorunda bırakılır. O artık bir çocuk askerdir.

Roma 2018 (IMDb: 8.0)

Oscarlı yönetmen Alfonso Cuarón, Meksiko’nun 1970’lerdeki siyasi karışık ortamında, bir evde hizmetçi olarak çalışan bir kadının canlı ve duygusal portresini sunuyor.

Marriage Story 2019 (IMDb: 8.0)

Dağılan bir evliliğin ve beraber kalan bir ailenin dokunaklı ve şefkatli bir şekilde işlenen bu filmi Oscar’a aday gösterilen film yapımcısı Noah Baumbach yönetti.

The Irishman 2019 (IMDb: 8.0)

Martin Scorsese’nin büyük ilgi gören bu filminde tetikçi Frank Sheeran, Bufalino suç ailesinin sadık bir üyesi olarak sakladığı sırları anımsıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın