PUBG Premium Sandık Açılmıyor Sorunu Çözümü

 PUBG Premium Sandık Açılmıyor Sorunu Çözümü
Okunuyor PUBG Premium Sandık Açılmıyor Sorunu Çözümü

Son zamanlarda oyuncular PUBG Premium Sandık Açılmıyor Sorunu için çözüm yolu aramaya başladılar. Ancak bu sorunun nedeni hatadan kaynaklı olmadığı görüldü.

Battle Royale türünde yer alan PUBG Mobile oyununa giriş yapıp premium sandık açmak isteyenler sorunla karşılaştılar. Oyuncuların bu sorunla karşılaşmasının sebebi sandıkların kapalı konuma getirilmesi.

PUBG Premium Sandık Açılmıyor

PUBG Premium Sandık Açılmıyor Sorunu

Yukarıda da yazdığımız gibi aslında bu bir hata değil çünkü PUBG Mobile’da premium sandıklar kapalı konuma getirildiği için açılmasına izin verilmiyor.

Yani oyuncuların karşısına çıkan bu sorunun çözülmesi için premium sandık açabilmek için yeniden aktif konuma getirilmesi gerekiyor. İnternette görüğümüz bilgilere göre premium sandığın 21 haziran tarihinden sonra gelecek güncellemeyle yeniden aktif olacağı söyleniyor.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Şekilli Nick Yazma (Emulator)

PUBG Mobile Nasıl Oyun?

Battle Royale türünde olan PUBG oyunu ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde bilgisayar oyuncuları için çıkış yapmıştır. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu Bluehole tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunda amaç yüz kişilik haritada uçaktan atladıktan sonra binalara girip loot yaparak silah, sağlık kiti, kask vb eşyaları toplayarak düşmanları öldürmek ve hayatta kalan son kişi olmak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın