Redmi Note 9 Pro Özellikleri Belli Oldu!

 Redmi Note 9 Pro Özellikleri Belli Oldu!
Okunuyor Redmi Note 9 Pro Özellikleri Belli Oldu!

Akıllı telefon sektörünün en önemli isimlerinden olan Xiaomi alt markası olan Redmi’yle de diğer orta seviye rakiplerine meydan okuyor resmen. Ülkemizde de çok satılan ve resmi olarak hizmet veren Redmi akıllı telefon sektöründe bütçeye uygun akıllı telefonlarıyla dikkat çekiyor. Redmi Note 9 Pro Özellikleri neler bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Çinli marka 12 Mart’ta koronavirüsü dünyada hızla yayılmasından dolayı çevrimiçi olarak bir etkinlik düzenleyecek. Düzenlenecek etkinlik kapsamında Redmi Note 9 Pro ve Note 9  bizere tanıtılacak. Zaten Redmi Note 9 için bir çok detay daha önce bizlere sızdırılmıştı. Şimdi ise Note 9 Pro’nun özellikleri belli oldu.

Redmi Note 9 Pro Özellikleri

Redmi Note 9 Pro Özellikleri

Verilen bilgiye göre Redmi Note 9 Pro Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 720G yonga setinden gücünü alacak. Redmi Note 9 Pro’da 4 ve 8 GB Ram sunulacak satın almak isteyenlere. 64GB ve 128GB’lık iki ayrı depolama seçeneğiyle beraber gelecek olan Redmi Note 9 Pro FHD+ çözünürlüğünde 6.67 inçlik LCD bir ekranla gelecek.

Note 9 Pro kamera kısmında ise 48MP’lik ana kameraya 8 MP’lik ultra geniş açı ve 5MP’lik makro derinlik kamerası olucak.

5020 mAh pil kapasitesine sahip telefon gayet yeterli gözüküyor. Satın aldığınızda kutudan 18W adaptörle beraber gelecek.

Telefonun fiyatı konusunda henüz kesinleşmiş bilgi yok ama Redmi’nin uygun fiyatlı akıllı telefonlar çıkardığını hepimiz biliyoruz. Baktığımız zaman Note 9 Pro’nun orta segment akıllı telefonlar arasında iddialı özellikleriyle çok satacağa benziyor.

Redmi Note 9 ProAurora BlueBuzul Beyazı, ve Interstellar Siyahı gibi farklı renk seçenekleri ile gelecek .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın