Steam Disk Yazma Hatası Çözümü 2020

 Steam Disk Yazma Hatası Çözümü 2020
Okunuyor Steam Disk Yazma Hatası Çözümü 2020

Bu yazımızda oyuncuların karşısına çıkan Steam Disk Yazma Hatası için güncel 2020 çözümü ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz. Yazacağımız çözüm yolları sayesinde bu hatadan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Günümüzde oyun satın almak ve indirmek için oyuncuların en çok kullandığı platformlardan biri steam olarak bilinmektedir. Bu kadar büyük ve kaliteli bir platform olsa bir oyuncuların karşısına böyle hatalar çıkabiliyor. Oyuncuların karşısına çıkan hatalardan biride Disk Yazma Hatası. Aşağıda yazacağımız çözüm yöntemini uygularsanız bu hatadan kurtulmuş olursunuz.

Steam Disk Yazma Hatası Çözümü 2020

Steam Disk Yazma Hatası Çözümü 2020

Oyuncuların Steam üzerinden oyun indirmeye başladıktan sonra çıkan disk yazma hatasının sebebi indirilen oyun dosyasının problemli bir biçimde oluşmasından dolayı oluyor.

Bu dönemlerde steam üzerinde oyunlarda yaz indirimi olduğu için platformda yavaşlık ve hatalar olabiliyor. Aşağıda yazdığımız kolay ve basit çözüm yöntemi sayesinde sizlerde aldığınız bu sinir bozucu hatayı çözebilirsiniz.

  • Steam platformuna girdikten sonra library bölümüne tıklayın
  • Sonrasında sırasıyla Steam, steamapps, common dosyalarına giriniz.
  • Common bölümüne girdikten sonra içinde en son indirmek istediğiniz oyunun dosyası yer alacak. Siz bu dosyayı silin.
  • Dosyayı sildikten sonra yeniden steam’a girin ve istediğiniz oyunu indirin.

İlginizi çekebilir: Valorant Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Çözümü

Yukarıda maddeler halinde anlattığımız çözüm yöntemini doğru bir şekilde uygularsanız disk yazma hatasından kurtulursunuz. Yukarıda söylediğimiz yöntemi uygulamanıza rağmen yeniden aynı hatayı alıyorsanız aşağıda yorumlardan bize yazabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın