Valorant Alt Tab Sorunu

 Valorant Alt Tab Sorunu
Okunuyor Valorant Alt Tab Sorunu

Bu yazımızda oyuncuların sık karşılaştığı Valorant Alt Tab Sorunu için çözüm yönteminden bahsedeceğiz. Sizlerde bu sorunlar karşılaşıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Son günlerde Valorant oynayan kişiler çeşitli hatalar aldıklarını bildiriyorlar. Bu hatalardan biride alt tab sorunu olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Valorant oyunu 2 Haziran tarihinde Riot Games tarafından tam sürüm olarak indirmeye açmıştı. Oyun henüz yeni olduğu için oyuncuların karşısına çeşitli hatalar çıkmaktadır. Bu hatalar gelen yeni güncellemelerle birlikte azalacaktır.

Valorant Alt Tab Sorunu

Oyuncuların karşısına Valorant Alt Tab Sorunu sıklıkla çıkmaktadır. Bu hatanın çözümü göründüğü kadar zor değil. Aşağıda bu hatayı alanlar için internette aradığımız çözüm yollarını maddeler halinde yazdık. Sizde aşağıdan çözüm yoluna bakarak sorundan kurtulabilirsiniz.

  • Valorant oyununa girdikten sonra Ayarlar bölümünü açın.
  • Ayarlar bölümüne girdikten sonra Video yazan yere girin.
  • Karşınıza çıkan ekrandan Görüntü Modu kısmını açınız.
  • Ekranda gösterilen 3 farklı seçenekten Pencereli Tam Ekran özelliğini seçin ve seçtiğiniz ayarları uygulayınız.

Yukarıda yazdığımız çözüm yöntemini eksiksiz bir şekilde uygularsanız aldığınız alt tab hatasını çözmüş olursunuz.

İlginizi çekebilir: Valorant Tam Ekran Olmuyor Hatası Çözümü

Valorant Hakkında Bilgi

FPS türünde olan Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tam sürümü 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmıştır. Valorant sadece PC üzerinden oynanabiliyor. Henüz konsollar için çıkmış değil. Sizlerde bu oyunu beğendiyseniz Riot Games’in resmi internet sitesine gidip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın