Valorant Silahı Sol Ele Alma

 Valorant Silahı Sol Ele Alma
Okunuyor Valorant Silahı Sol Ele Alma

Bugünkü yazımızda Valorant Silahı Sol Ele Alma nasıl yapılır? sorusunun cevabını yazacağız. Riot Games tarafından çıkarılan Valorant oyuncular tarafından çok sevildi.

FPS türünde yer alan Valorant oyunu CSGO ve Paladins gibi oyunlara benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca oyun kapalı beta olarak ilk çıktığı zamanlarda canlı yayın platformu olan Twitch üzerinde en çok izlenen oyunlardan biri olmuştu ve rekor kırmayı başarmıştı. Sizlerde oyun içinde silahın nasıl sol ele alınacağını merak ediyorsanız aşağıdan yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Diğer FPS türünde yer alan oyunlarda girdiğimiz kodlarla kolay ve hızlı bir şekilde silahı sol elimize geçirebiliyoruz. Bu özellikle birlikte silahı sol ele alarak oynamak isteyen kişiler oyun içinde daha iyi sonuç alıyorlar.

Birçok oyuncu Valorant oyununda silahı sol eline geçirmek istiyor ama böyle bir şey yapmaya oyun izin vermiyor. Valorant oyununda silahı sol ele geçirmek için diğer oyunlardaki gibi özel bir kod yer almıyor. Riot Games belki ilerleyen zamanlarda oyuna getireceği yeni güncellemelerle silahı sol elimize geçirmeye izin verebilir.

İlginizi çekebilir: Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Çözümü

Valorant Hakkında Bilgi

FPS türünde olan Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tam sürümü 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmıştır. Valorant sadece PC üzerinden oynanabiliyor. Henüz konsollar için çıkmış değil. Sizlerde bu oyunu beğendiyseniz Riot Games’in resmi internet sitesine gidip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın