Xiaomi Giyilebilir Teknoloji Alanında Liderliğe Yürüyor

 Xiaomi Giyilebilir Teknoloji Alanında Liderliğe Yürüyor
Okunuyor Xiaomi Giyilebilir Teknoloji Alanında Liderliğe Yürüyor

Düşük fiyat politikası sayesinde, akıllı telefon sektöründe kısa sürede büyük kitlelere ulaşan Xiaomi, şimdi yeni hedefi olan giyilebilir teknoloji pazarına el atmış durumda. 

Ülkemizde kurumsal olarak hizmet veren Çinli markanın, akıllı telefonlardan, akıllı musluğa kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Fakat dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de Xiaomi denilince akla ilk gelen şey akıllı telefondur.

Xiaomi giyilebilir teknoloji pazarında da birinciliğe doğru gidiyor. Ancak
son zamanlarda Çinli marka giyilebilir teknoloji pazarında önemli şeylere imza attı. Satışa sunulduğu gün uygun fiyatlı Mi Band modelleriyle tüm pazarları hakim etmeyi başaran Xiaomi, sonunda Hindistan’da da zirveye oturdu.

 

Xiaomi Giyilebilir Teknoloji

Çinle beraber dünyanın en kalabalık 2 ülkesi arasında olan Hindistan’da geçen sene akıllı saat ve bilekliklerin yer aldığı sektörde mükemmel bir gelişme gerçekleşti. Önceki döneme göre çok yüksek oranda büyüyen sektörde pastada büyük payı  Xiaomi aldı. Xiaomi Hindistan’daki pazarın yüzde 48.9’una tek başına hükmederek rakiplerine çok büyük fark arttı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın